Music of The Plants


musicRośliny towarzyszą człowiekowi od zarania dziejów ludzkości. Od niepamiętnych czasów rośliny działają na organizm człowieka wielopłaszczyznowo. Można wyliczać ich rozliczne właściwości przez wieki udowadniane naukowo i do dnia dzisiejszego odkrywane przez naukowców. Synergia roślin ma ogromne znaczenie prozdrowotne na organizm człowieka i cały ekosystem.

Jeśli jesteś miłośnikiem natury i pasjonatem roślin mam dla ciebie ogromną niespodziankę. Czy wiesz, że rośliny mogą tworzyć muzykę?

Może cię zaskoczę, ale istnieje muzyczna forma komunikacji z roślinami i drzewami?

Beata Bruś-Spyra mam poczucie, że jestem ogromnie wyróżniona być dystrybutorem urządzenia The Bamboo- Music of The Plants, unikalnej technologii, dzięki której można zmieniać impuls elektromagnetyczny roślin i drzew na nuty.

Idea ta powstała w latach 70 ubiegłego stulecia w Damanhur we Włoszech to społeczność, która m.in. koncentruje się nad zastosowaniami najnowszych osiągnięć nauki i technologii. To właśnie tam prowadzone są badania nad komunikacją roślin. W związku z tym został stworzony instrument elektromagnetyczny, który pobiera, odszyfrowuje oraz rejestruje osobliwą muzykę rośliny.

Dzięki tym odkryciom prowadzone są badania nad inteligencją i komunikacją roślin od ponad czterdziestu lat.

Urządzenie Bamboo Mw swojej strukturze ma zainstalowany głośnik oraz akumulator dlatego z łatwością można się delektować muzyką roślin w różnorodnej przestrzeni .

Bamboo M dostarcza ogromna możliwość wyboru instrumentu, częstotliwości w tym częstotliwość solfeżowa, skali na szeroką skalę oraz zapewnia bardzo dobrą jakość dźwięku.

MOTP- warto doświadczyć, aby docenić jej holistyczne działanie przez to magię natury potwierdzona badaniami naukowymi. To działanie na pewno zmienia sposób w jaki dbasz o swoje rośliny, sposób w jaki odnosisz się ze wszelkim zrozumieniem do otaczającej natury. To duże prawdopodobieństwo, że MOTP zmieni twoje życie na pełne walorów piękna otaczającej cię przyrody.

To zachwycające urządzenie z ogromnym powodzeniem i rezultatami może mieć różnorodne zastosowanie. Zwłaszcza, że muzyka roślin była tematem wielu naukowych konferencji i udokumentowanych badań. Bardzo istotny jest fakt, że MODP ma wpływ na wytwarzanie endorfin. To jest najpiękniejsza informacja, bo każdy człowiek pragnie pozostać szczęśliwym. Dlatego też jestem przekonana, że The Bamboo urządzenie o tak szczególnej charakterystyce jest w  stanie oczarować wymagającego odbiorcę a muzyka roślin odmienić życie wielu osób przemieniając ich styl życia na życie pełne uważności ,docenienia siebie i tak naprawdę zauważenia ,że w centrum świata stoi człowiek, a przed nim była roślinność o niesamowitej inteligencji, z której możemy czerpać i się rozwijać.

 ,,Nauka w coraz większym stopniu wspiera koncepcję, że rośliny działają z wrodzoną inteligencją i logiką odmienną od naszej. Music of the Plants przeniosło badania nad inteligencją roślin i percepcją roślin na inny poziom. ‘’

Zatem w jaki sposób można wykorzystywać muzykę roślin?

Music of The Plants może być w wielu miejscach i na wiele sposobów.

Każdy kto ma do czynienia z MOTP i doświadcza jej w czasie kiedy wykonuje swój zawód to na pewno może podzielić się swoimi spostrzeżeniami, a to moje doświadczenia:

 

Music of The Plants


 • można wykorzystać muzykę roślin a szczególnie drzew w czasie treningów slow jogginu, to na pewno będzie bardzo ciekawy aspekt dotyczący zakończenia treningu. Bardzo wzbogacający trening w stylu slow. Doświadczałam tego rozwiązania  i jest to bardzo ciekawe i przyjemne,
 • sylwoterapia i terapia drzewami – na pewno w aspekcie edukacji i wzbogacenia leśnych kąpieli i terapii drzewami będzie to znakomite dopełnienie tych aspektów, które w duecie będą generować prozdrowotny wpływ na organizm,
 • wpływa na spokój i koncentrację podczas pracy,
 • kochają ja domowe zwierzęta psy a szczególnie koty, są miło zrelaksowane, spokojne.

 

Warto


 • w gabinetach: odnowy, kosmetycznych, w poczekalniach do fizjoterapeutów, masażystów, stomatologicznych i lekarskich, w szpitalach i uzdrowiskach, w domach opieki, domach spokojnej starości, aby stworzyć ciekawe miejsce do odkrywania natury na nowo,
 • w szkołach i przedszkolach można stworzyć dzięki MOTP bardziej sprzyjające środowisko nauce, edukować i uwrażliwiać dzieci i młodzież na komunikacje roślin. Można im  zaprezentować rośliny i ich ogromna inteligencję.

Daj przestrzeń w swoim gabinecie, aby pacjenci poczuli się spokojni, wolni od stresu i przez to w szybkim tempie wracali do dobrej kondycji zdrowotnej.

 • znakomicie towarzyszy medytacji
 • szkoły rodzenia, sale porodowe, a także kobiety w czasie ciąży
 • znakomicie wpływa na komunikacje między ludzką, a więc w przestrzeni, gdzie odbywają kursy, szkolenia, biura
 • w pracowniach artystycznych
 • w pracowniach naukowych
 • muzycy –MOTP – pomaga wznieś muzykę na wyższy poziom, zwłaszcza kiedy angażuje się rośliny do swoich koncertów i nagrań. Wspaniale jest  organizować koncerty kilku gatunków.
 • ogrody, ogrody botaniczne, ogrody gdzie prowadzona jest hortiterapia
 • gabinety weterynaryjne, ogrody zoo, schroniska dla zwierząt, na łąkach gdzie pasą się zwierzęta, w sklepach zoologicznych
 • sady, szklarnie, przydomowe ogródki, uprawy ekologiczne

Wszędzie tam gdzie podpowiada wyobraźnia.

Zabierz MOTP do swojej sypialni poczujesz różnicę jakości snu. Wspaniale wpływa na relax i dobry, spokojny sen dla dorosłych i dzieci.

 

O tym się mówi w TVP3 ,,Pokój na poddaszu". Zapraszam do materiału.

https://katowice.tvp.pl/53966475/pokoj-na-poddaszu-24052021

 

O muzyce roślin słychać w radio

 

MUZYKA ROŚLIN

Image

MUZYKA ROŚLIN

Daje głos roślinom

Bamboo to urządzenie, które łączy się bezpośrednio z rośliną, odbierając jej sygnały elektromagnetyczne i przekładając je na muzyczne harmonie.
0
o roślinach świadomość

 

0
ambasadorzy muzyka roślin

 

0
i publikacje w mediach na całym świecie

Jak to działa?

This image for Image Layouts addon
Włącz urządzenie
This image for Image Layouts addon
Zwilżyć liść i korzenie
This image for Image Layouts addon
Połącz liść i ziemię z elektrodami
This image for Image Layouts addon
Teraz posłuchaj muzyki

Wiele zastosowań

This image for Image Layouts addon

Relaks w domu

Przyjemna muzyka z twoich roślin znacząco poprawia twoje fizyczne, psychiczne i emocjonalne samopoczucie.
This image for Image Layouts addon

Wellness i uzdrowienie

Lekarze i specjaliści od medycyny holistycznej zauważyli, że skraca to czas rekonwalescencji i pomaga w ogólnym gojeniu.

W lesie

W domu. Kawa melomana.

W ogrodzie

W stodole

certyfikat drzewo

Wybrane zdjęcia i materiały zostały zaczerpnięte ze strony producenta za zadgodą Music of The Plants