Zakładka w przygotowaniu. Zapraszamy wkrótce. 

Najzdrowsze pokarmy - Hipokrates dawno to wiedział.

Chcę się z Tobą podzielić, że jestem pasjonatką zdrowej żywności, takiej jak często się śmieję innej prędkości.

To, że eko czy bio to dla mnie jest naturalne ale ja idę dalej i proponuję jeszcze więcej przysłowiowego "cukru w cukrze".

Podzielę się co jest u mnie na stole i jakie pokarmy preferuję w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów zdrowotnych. Plejada gwiazd duża od orkiszu rekomendowanego przez św.Hildegardę  po  certyfikowane warzywa i owoce.

 

Dlaczego?
Przeczytasz o tym w jednym z moich artykułów  oraz dlatego, że jest nieoceniona dla organizmu.

 

Certyfikowane warzywa i owoce na mikroorganizmach

Rolnicy, którzy klęczą na ziemi i z zachwytem biorą swoją ziemię w dłonie to widok niecodzienny. Te historie uczą mnie tych nieocenionych wartości i szacunku do człowieczej pracy od serca, z pasją i z misją.

Znam rolników, którzy mają ponad czasową wiedzę i doposażają glebę mikroorganizmami i taką żywność polecam.

Z zachwytem piekę chleb z mąki orkiszowej. Jakże zachwycająca jest kasza jaglana czy gryczana tyle co łuskana. Buraczki nieocenione panaceum. Polecam Ci przygodę z najbardziej wartościowym lekiem jakim jest pożywienie:warzywa, owoce, ziarna.

 

Jestem przekonana, że mogę rozwiązać wiele problemów związanych z odżywianiem. Jestem odpowiedzią na Twoje pytania.

Zależy mi na edukowaniu w temacie żywienia, pragnę temu nadać wyjątkowy walor.

Wkrótce będą organizowane wydarzenia w formie warsztatów, na których będzie mowa o pożywieniu, przepisach kulinarnych, które mogą służyć jako wsparcie w drodze do odzyskania zdrowia. Prezentowana będzie żywność certyfikowana oraz mnóstwo pomysłów od "ciasteczek szczęścia" po przepisy celujące w dany problem zdrowotny. Na takich warsztatach będzie można zaopatrzyć się w warzywa, owoce, ziarna, przyprawy, żywność funkcjonalną oraz suplementację oraz skonsultować swoje objawy, w celu znalezienia najkorzystniejszego rozwiązania dla zdrowia. O tematyce warsztatów będzie można dowiedzieć się w aktualnościach.