Piękno w stylu slow

Kosmetyka naturalna to uniwersalne piękno i ponadczasowa, wielowymiarowa pielęgnacja.

Na przestrzeni wieków każda epoka wnosi coś nowego. Kiedy czas przyspiesza okazuje się, że są ponadczasowe środki dla piękna zewnętrznego. Zadziwiający jest fakt, że piękno płynie z wnętrza.

Jak zatem połączyć to zjawisko w jedną całość?

Poszukujemy i odnajdujemy skuteczne rozwiązania. Pragniemy się nimi podzielić. Mnóstwo rzeczy sprawdziłyśmy, doświadczyłyśmy, o wielu rozmawiałyśmy w długich rozmowach.

Co za nami:

  • razem mamy ponad 100 lat
  • kosmetyka to nasza pasja, hobby, zawód
  • naszym priorytetem jest młody wygląd w każdym etapie życia
  • wspólnie mamy ponad 50 lat doświadczenia takich dziedzinach jak: kosmetologia, kosmetyka naturalna, masaż, odżywianie psychodietetyka, slow –jogging wg.prof.H.Tanaki, specjalizacje z zakresu SPA&Wellness i wiele innych prestiżowych szkoleń z zakresu m.in. mikroodżywiania. Prelekcje i wykłady, prowadzenie szkoleń. Za nami wiele godzin praktyki  zawodu.

 

Piękno w stylu slow-niepospieszne działania dla organizmu jakim jest skóra.

Podzielimy się wiedzą na spotkaniach, wykładach, warsztatach.


Marzena Skowron

Wierze w holistyczne podejście do zdrowia, piękna i dobrego samopoczucia, gdzie patrzy się na człowieka całościowo aby mógł rozkwitać od wewnątrz i na zewnątrz. Uważam, że związek między zdrowym umysłem, sprawnym ciałem  i piękną skórą jest wypadkową tego w jaki sposób myślisz o sobie, czym karmisz swoje ciało i jaką aktywność fizyczną uprawiasz.

Jestem Promotorem zdrowia – kosmetologiem, psychodietetykiem i pedagogiem. Od kiedy pamiętam moje zainteresowania krążyły wokół zdrowego stylu życia, naturalnej kosmetyki oraz naturalnych technik kosmetycznych sięgających czasem do minionych epok. Interdyscyplinarna wiedza jaką posiadam pozwala mi pomagać kobietom w przywróceniu ich naturalnego piękna, zdrowia i sprawności fizycznej.