Image

O sobie mówi:

Moje motto: "Wszystko jest energią. Dostrój się do częstotliwości tego czego pragniesz, a w nieunikniony sposób stanie się to Twoją rzeczywistością. Nie może być inaczej. To nie filozofia to fizyka". A. Einstein

Już 25 lat temu zrozumiałam, że medycyna przyszłości to wszystko to co podpowiada nam natura. Konsekwentnie podsyła rozwiązania. Uważność jest podstawowym elementem wszystkich rozwiązań. Często jest tak, że nie słuchamy swojego ciała. Ja również, stałam się pacjentką. Proste powody: nie słuchałam sygnałów jakie wysyłało moje ciało. Po smutnym ostrzeżeniu diagnoza: RZS i niepełnosprawność. Postanowiłam po prostu być zdrowa. Znalazłam rozwiązanie, a raczej sumę możliwości.

Twierdzi:

Najpiękniej jest wtedy kiedy zdrowie z odzysku nabiera nowego fleszu. Szczęściem jest mówić o rozwiązaniach biorąc pod uwagę indywidualne potrzeby człowieka. Budzić każdego dnia kolejne cząsteczki świadomości. Dzisiaj wiem na pewno, że otworzyłam właściwe drzwi.

Dziękuję wszystkim moim cudownym Nauczycielom.

"Wszystko już wiemy, tylko musimy sobie przypomnieć" - Nassim Haraneim

Moja misja

Okazało się, że choroba była darem do dalszego mojego rozwoju.

Dzisiaj jestem w miejscu, gdzie pragnę edukować innych w jaki sposób dbać o swoje dobre samopoczucie, pragnę być drogowskazem na drodze do zmian. Wiatrem, który subtelnie towarzyszy w drodze do celu jakim jest zdrowie. Człowiek kojarzy mi się z pięknym obrazem. Jednak zanim powstanie obraz  potrzebna jest sztaluga, blejtram i farby. Na początku szkic wizja i wyobrażenie tego co pragniemy namalować i jak widzieć siebie.

Dlaczego on-line?

Wyszłam z taka propozycją dlatego, że warto jest rozmawiać o sobie, w miejscu które lubimy. Może to być dom, ogród, park czy kawiarnia. Na luzie, przy herbatce czy dobrym soku w towarzystwie dobrej muzyki. W pobliżu tych, których się kocha lub po prostu na leśnych ścieżkach. W samotności i zadumie. Wszędzie tam gdzie rodzi się chęć zmiany swojego stylu życia.

Czekam na kontakt od Ciebie przez telefon, skype czy po prostu napisz maila.

Pomogę znaleźć dla Ciebie najlepsze rozwiązanie żywieniowe, diagnostyczne biorąc pod uwagę holistyczne podejście do całości.

Moje szkolenia:

Od 25 lat uczestniczę w procesie swojego rozwoju osobistego i zawodowego. Wiedzę o holistycznym podejściu do pielęgnacji zdrowia zdobyłam w Akademii SPA & Wellness w Warszawie przy Akademii Wychowania Fizycznego. Uczestniczyłam wielu kursach i szkoleniach mających na celu odnowę psychofizyczną. Jestem absolwentką wielu prestiżowych szkoleń z zakresu mikroodżywiania, diagnostyki jelit, medycyny komórkowej, pielęgnacji twarzy i ciała, masażu i kosmetyki naturalnej. Swoją wiedzę powiązałam również z hirudoterapią. Pod moimi certyfikatami podpisują się znane postaci oraz flagowe marki kosmetyczne.

Moje działania na rzecz zdrowia:

  • Prowadziłam wykłady dla znanych firm kosmetycznych o profilu kosmetyki naturalnej, zdobywających ogromne wyróżnienia m.in. w konkursie Bestseller Imperium Urody czy Złota Pieczęć Natury.
  • Współpracuję z prestiżowym pismem "Art. of Beauty", pisząc artykuły o kosmetykach naturalnych, żywieniu. Współpracowałam z pismem "GABInet" - o ogromnych wartościach dla zdrowia. Również w 2009r. nagrałam materiał dla regionalnej telewizji ORION o walorach kosmetyki naturalnej. Gdzie emitowany był z ogromnym powodzeniem.
  • Z sukcesami pracowałam we wdrażaniu francuskiej marki kosmetyków naturalnych Koalane na rynek polski, uhonorowanej znakomitą nagrodą. Kilkakrotnie jako prelegent prowadziłam wykłady m.in. na Targach Natura w Warszawie.
  • Współpracuję z Ogólnopolską Kampanię Społeczną ŻYJĘ SWIADOMIE.
  • Zaufała mi jako prelegentowi prestiżowa, firma PRO BIOTICS POLSKA.
  • Prowadzę akcje prozdrowotne dla szkół i przedszkoli, a także jestem zapraszana jako prelegent przez wyższe uczelnie m.in. dla słuchaczy Trzeciego Wieku.

Kontakt:

Beata Bruś

tel. +48 535 948 603

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.